Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu komunikacji i transportu drogowego wykonuje Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

ul. Olszewska 9/11, 09-300 Żuromin
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefony:

tel. 793 354 045 (w tym umawianie wizyt w sprawach rejestracji pojazdów)

tel. 23 65 33 257

Wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami: wew. 24

Wydawanie dowodów rejestracyjnych: wew. 21

Transport drogowy: wew. 25

Kasa: wew. 23

Faks: wew. 25

PRZYDATNE INFORMACJE

Informacja dotycząca dokonywania czynności związanych z rejestracją pojazdów przez pełnomocników

Opublikowano .

Pełnomocnikiem strony może być osoba fizyczna posiadająca zdolność do czynności prawnych.
Pełnomocnictwo powinno być udzielone na piśmie, z oryginalnym podpisem, lub zgłoszone do protokołu.
Pełnomocnictwo podlega opłacie skarbowej w wysokości 17 zł, z n/w zastrzeżeniami.
Nie podlega opłacie skarbowej pełnomocnictwo:
  • Upoważniające wyłącznie do odbioru dokumentów (np. dowodu rejestracyjnego), poświadczone notarialnie (dotyczy miejscowości, w których jest kancelaria notarialna - wyłącznie gmina i miasto Żuromin) lub przez uprawniony organ administracji publicznej, tj. wójta lub burmistrza (dotyczy miejscowości, w których nie ma kancelarii notarialnej - miasto i gmina Bieżuń oraz pozostałe gminy powiatu żuromińskiego);
  • Udzielone małżonkowi, wstępnemu, zstępnemu lub rodzeństwu.
Jeżeli jest kilku współwłaścicieli pojazdu, to czynności związanych z rejestracją może dokonać wyłącznie właściciel upoważniony (pełnomocnik) przez pozostałych współwłaścicieli.
UWAGA: Pełnomocnik ustanowiony do rejestracji winien posiadać ze sobą własny dowód osobisty oraz właściciela(i) pojazdu.
e-max.it: your social media marketing partner