Inne informacje

Konsultacje społeczne projektu Wojewódzkiego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Województwa Mazowieckiego na lata 2021–2025

Szanowni Państwo,

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu Wojewódzkiego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Województwa Mazowieckiego na lata
2021–2025. Konsultacje trwają od 3 do 20 lutego 2021 r.

Z projektem można zapoznać się na: www.bip.mcps.com.plwww.mazovia.plwww.mcps.com.plwww.dialog.mazovia.plwww.ngo.pl.