20 LAT POWIATU pozioma

Informacje o zarządzie

Wyniki I etapu III Powiatowego Konkursu Informatycznego

Opublikowano .

W dniu 19.12.2012r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbył się I etap III Powiatowego Konkursu Informatycznego organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Żurominie wspólnie ze Stowarzyszeniem Informacja-Integracja. Do konkursu przystąpiło 18 uczniów gimnazjów oraz 30 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu żuromińskiego. Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria - gimnazja:

Imię i Nazwisko Liczba punktów Nazwa szkoły
Aleksandra Ostrowska 56 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Artur Czachorowski 56 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Artur Rydzyński 64 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Bartłomiej Lemański 60 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Bartłomiej Rzymkowski 74 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Dawid Ptaszek 28 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Dominik Gowin 72 Gimnazjum Nr 2 w Żurominie
Kacper Karczewski 60 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Kamil Nidzgorski 64 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Karol Karpiński 64 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Karol Podliński 52 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Magdalena Rochowicz 36 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Marcin Salich 36 Gimnazjum Nr 2 w Żurominie
Mateusz Wydra 62 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Miłosz Matyjasik 64 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Piotr Jabłoński 30 Gimnazjum Nr 2 w Żurominie
Sebastian Borowski 64 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Sebastian Gładek 24 Gimnazjum Nr 2 w Żurominie

Kategoria - szkoły ponadgimnazjalne:

Imię i Nazwisko Liczba punktów Nazwa szkoły
Albert Telak 48 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
Artur Lorkowski 46 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Bartłomiej Jarzynka 68 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
Bartosz Lorenc 74 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Cezary Gapa 64 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Cezary Kąpiński 48 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Damian Czapliński 40 Liceum Ogólnokształcące w Bieżuniu
Daniel Krajnik 48 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Dawid Maroński 52 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
Dawid Pesta 46 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Hubert Redmer 60 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Jakub Borkowski 50 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Jakub Fabisiak 64 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Jakub Olszewski 82 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Kamil Karpiński 50 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Karol Kołaciński 76 Liceum Ogólnokształcące w Żurominie
Łukasz Lempek 52 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Marcin Karólkowski 48 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
Marcin Ławicki 38 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
Mateusz Czachorowski 40 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
Mateusz Wierzbicki 50 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Mateusz Zweigert 58 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Michał Kalkowski 54 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Michał Kowalski 42 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
Michał Pączkowski 48 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Michał Pesta 58 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Patryk Kawczyński 36 Liceum Ogólnokształcące w Bieżuniu
Sebastian Sarnecki 62 Liceum Ogólnokształcące w Żurominie
Tobiasz Krawcewicz 50 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
Wojciech Malarski 30 Liceum Ogólnokształcące w Bieżuniu

Do II etapu konkursu przechodzą następujące osoby:

Kategoria - gimnazja:

Imię i Nazwisko Liczba punktów Nazwa szkoły
Bartłomiej Rzymkowski 74 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Dominik Gowin 72 Gimnazjum Nr 2 w Żurominie
Sebastian Borowski 64 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Miłosz Matyjasik 64 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Karol Karpiński 64 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Kamil Nidzgorski 64 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Artur Rydzyński 64 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Mateusz Wydra 62 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Kacper Karczewski 60 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie
Bartłomiej Lemański 60 Gimnazjum Nr 1 w Żurominie

Kategoria - szkoły ponadgimnazjalne:

Imię i Nazwisko Liczba punktów Nazwa szkoły
Jakub Olszewski 82 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Karol Kołaciński 76 Liceum Ogólnokształcące w Żurominie
Bartosz Lorenc 74 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Bartłomiej Jarzynka 68 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
Cezary Gapa 64 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Jakub Fabisiak 64 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Sebastian Sarnecki 62 Liceum Ogólnokształcące w Żurominie
Hubert Redmer 60 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Mateusz Zweigert 58 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
Michał Pesta 58 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie

Data drugiego etapu konkursu została przesunięta. Nowy termin to 3 styczeń 2013r. Godziny bez zmian.

Przykładowe zadania praktyczne do wykonania w drugim etapie konkursu:

gimnazja.pdf gimnazja.pdf (351.52 KB) 

ponadgimnazjalne.pdf ponadgimnazjalne.pdf (526.49 KB) 

e-max.it: your social media marketing partner