20 LAT POWIATU pozioma

Informacje o zarządzie

Wyniki Powiatowego Konkursu Ekologicznego 2011

Opublikowano .

W dniach 6 i 10 maja br odbył się Finał Powiatowego Konkursu Ekologicznego przeznaczonego dla uczniów szkół z terenu powiatu żuromińskiego. Komisja konkursowa przeprowadziła ocenę testów pisemnych uczestników indywidualnych oraz sprawozdań szkół z wykonanych prac praktycznych. Komisja ustaliła następujące wyniki Konkursu:

P1130641.JPGP1130645.JPGP1130647.JPGP1130648.JPG

P1130650.JPGThumbs.db

WYNIKI FINAŁU  – część teoretyczna 

SZKOŁY PODSTAWOWE 

       I miejsce –Katarzyna Kaźmierczak- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żurominie

       II miejsce –Marta Kasińska- Szkoła Podstawowa w Bieżuniu

       III miejsce – Miłosz Ulanowski -Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żurominie

     

GIMNAZJA 

       I miejsce –Michał Wesołowski- Gimnazjum Nr 1 w Lubowidzu

         II miejsce –Katarzyna Kalinowska - Gimnazjum Nr 2 w Żurominie

        III miejsce –Natalia Dobrosielska- Gimnazjum Nr 1 w Kuczborku 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 

          I miejsce –Marta Panek- Liceum Ogólnokształcące w Żurominie

         II miejsce –Kamil Czarnecki– Liceum Ogólnokształcące w Żurominie

        III miejsce – Manuela Szymańska – Liceum Ogólnokształcące w Żurominie 
     

Zgodnie z Regulaminem Konkursu uczniowie Zespołu Szkól Specjalnych wyłonieni w etapie szkolnym zostali bezpośrednio finalistami powiatowymi: 

w kategorii Szkoły Podstawowej Specjalnej 

Krzysztof Sobotka – zespół edukacyjno-terapeutyczny „M” 

w kategorii Gimnazjum Specjalnego 

Dawid Żółtowski- zespół edukacyjno-terapeutyczny „K” 

w kategorii szkoły ponadgimnazjalnej –  Szkoła Przysposobiająca do Pracy 

Marcin Ficek  - zespół edukacyjno-terapeutyczny „P” 
 
 
 
 
 

WYNIKI FINAŁU  – część praktyczna 
 

SZKOŁY PODSTAWOWE 

                          I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Sadłowie

                          II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żurominie

                       III miejsce – Szkoła Podstawowa w Łaszewie 

GIMNAZJA 

                                       I miejsce - Gimnazjum Nr 3 w Syberii

                                      II miejsce – Gimnazjum Nr 1 w Lubowidzu

                                    III miejsce – Gimnazjum Nr 2 w Żurominie 
     

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 

                               I miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Bieżuniu

                            II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie

                             III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej  
     
     

Zespół Szkół Specjalnych w Żurominie otrzymał wyróżnienie zespołowe. 

Wręczenie nagród przewidziane jest na miesiąc czerwiec.

e-max.it: your social media marketing partner