(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

"Bezpieczna droga do szkoły" na terenie Powiatu Żuromińskiego.

W dniu 21.08.2012 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się spotkanie z przedstawicielami Samorządu Województwa Mazowieckiego, przedstawicielami samorządów gminnych, Komendy Powiatowej Policji w Żurominie, Komendy Powiatowej PSP w Żurominie, dotyczące organizacji konkursu „Bezpieczna droga do szkoły” na terenie Powiatu Żuromińskiego.

Konkurs będzie realizowany w dwóch etapach. W I etapie przeprowadzone zostaną eliminacje gminne dla wszystkich uczniów klas IV-VI szkół podstawowych i I-II gimnazjów.

Natomiast w II etapie rozgrywany będzie finał powiatowy, w którym wezmą udział uczniowie wyłonieni z każdej gminy podczas eliminacji.

Finał powiatowy konkursu „Bezpieczna droga do szkoły” odbędzie się w dniu 27 września 2012 r. o godz. 09.00 w Zespole Szkół w Siemiątkowie.

Regulamin_konkursu_-_Bezpieczna_droga_do_szkoy.pdf Regulamin_konkursu_-_Bezpieczna_droga_do_szkoy.pdf (312.54 KB)