(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Projekt szkoleniowo – doradczy Fundacji Idealna Gmina, pn. „Złapani w sieć!”

Zapraszamy organizacje pozarządowe (fundacje oraz stowarzyszenia rejestrowane w KRS) z powiatu żuromińskiego do uczestnictwa w projekcie szkoleniowo – doradczym Fundacji Idealna Gmina (www.idealnagmina.org.pl), pn. „Złapani w sieć!”, realizowanym przy wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach POKL.

Projekt adresowany jest do organizacji, działających w gminach wiejskich lub miejsko – wiejskich i ma na celu wsparcie merytoryczne NGO oraz pomoc w zbudowaniu sieci, przygotowanej do dyskusji na temat polityk publicznych oraz dobrej komunikacji z władzą lokalną, w tym lobbowania na rzecz ważnych dla mieszkańców kwestii.

Działania projektowe potrwają do czerwca 2015. Zaplanowaliśmy trzy 2,5-dniowe zjazdy, na których spotkają się organizacje pozarządowe z 21 powiatów województwa mazowieckiego, a także m.in. szkolenia podnoszące kompetencje „miękkie” członków NGO, szkolenia komputerowe oraz doradztwo, ściśle dostosowane do potrzeb konkretnej organizacji. Przewidujemy szereg dyskusji i konsultacji z wykorzystaniem portalu internetowego, stworzonego specjalnie dla potrzeb uczestników projektu.

Zwracamy koszty dojazdu oraz uczestnictwa w szkoleniach.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej projektu: www.zlapaniwsiec.idealnagmina.org.pl i przesłania formularza zgłoszeniowego.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 5.12.14.

Dodatkowych informacji udziela p. Ewa Dargiewicz – Greczuszkin, Fundacja Idealna Gmina, tel. 22 4072757