Informacje o zarządzie

Seminarium pod nazwą Ekonomia społeczna dziś i jutro

Opublikowano .

Zapraszam do uczestnictwa w seminarium pod nazwą „Ekonomia społeczna dziś i jutro” organizowanego przez Stowarzyszenie BORIS we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Żurominie oraz Stowarzyszeniem Rozwoju Przedsiębiorczości i Partnerstwa Lokalnego Euro-Inicjatywa, które odbędzie się w dniu 27.11.2012r. w godzinach 11.30-15.00 w Starostwie Powiatowym w Żurominie, Pl. Piłsudskiego 4, Sala konferencyjna (II piętro).

Podczas seminarium zostaną zaprezentowane założenia do Mazowieckiej Strategii Rozwoju Ekonomii Społecznej oraz innowacyjne rozwiązania w obszarze ekonomii społecznej z woj. dolnośląskiego. Wspólnie zastanowimy się, w jakich obszarach ekonomia społeczna może służyć mieszkańcom naszych gmin i powiatu, a w jakich wymaga wsparcia i rozwoju na przyszłość. W trakcie spotkania przewidziany jest poczęstunek.

W celu zgłoszenia udziału w seminarium, proszę  o uzupełnienie oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23 listopada 2012 (piątek) do godziny 15.30.

Program seminarium i formularz zgłoszeniowy poniżej.

formularz_ZUROMIN.doc formularz_ZUROMIN.doc (91.50 KB) 

program es.doc program es.doc (85.00 KB) 

e-max.it: your social media marketing partner