Informacje o zarządzie

Poznaj Mazowiecką Radę Działalności Pożytku Publicznego

Opublikowano .

18 kwietnia odbędzie się siódme posiedzenie Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego , powołanej przez Marszałka Województwa w końcu grudnia 2010. Jak pracuje i czym zajmuje się Rada będzie można dowiedzieć się na spotkaniu z jej przedstawicielami, które poprzedzi posiedzenie. Zaczynamy o 12.00.

Swój udział w spotkaniu potwierdzili do tej pory:

Izabela Stelmańska - Zastępca Dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Przewodnicząca Rady;

Daniel Prędkopowicz - Prezes Stowarzyszenia Europa i My, Wiceprzewodniczący Rady;

Hubert Pasiak - Prezes Stowarzyszenia Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku, Członek Rady.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Krajewska, wiceprezeska Federacji MAZOWIA i prezeska Banku Żywności SOS w Warszawie. Po części wprowadzającej, dotyczącej genezy i zasad działania Rady, będzie możliwość zadawania pytań jej przedstawicielom.

Więcej informacji nt. Rady, jej pełny skład i wiadomości z minionych posiedzeń, znajdują się na stronie Samorządowego Forum Dialogu Obywatelskiego

Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia 2012 o godz. 12.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26 w sala konferencyjnej na parterze.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt z Pauliną Sobieszuk tel.22 652 22 66 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spotkanie, współorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, odbywa się w ramach projektu „Budujemy współpracę na Mazowszu - od organizacji do federacji", który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkanie należy do działań Grupy Konsultacyjnej.

e-max.it: your social media marketing partner