(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Podpisanie umowy o pożyczkę naprzebudowę dachu i termomodernizację budynku warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej

W dniu 29-08-2013 r. została podpisana umowa pożyczki Nr 0056/13/OA/P pomiędzy Zarządem Powiatu Żuromińskiego a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Powiat Żuromin otrzyma pożyczkę na wykonanie zadania „Przebudowa dachu, termomodernizacja wymiana stolarki okiennej i drzwiowej budynku warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej – Etap I Termomodernizacja, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej budynku warsztatów przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej” całkowity koszt zadania 249.202,35 zł wsparcie w ramach pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie  188.877,00 zł.

pozyczka