Szkolenia dla spawaczy w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie

W dniu 20.02.01017r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego rozpoczęło się szkolenie z zakresu spawania metodą MAG i TIG w szkoleniu bierze udział bezrobotny skierowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie. Szkolenie jest współfinansowane ze Środków Unii Europejskiej w ramach Projektu pozakonkursowego „Aktywizacja osób  w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie żuromiński(II)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej VIII Rozwój Rynku Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych przez PUP – projekty pozakonkursowe. Również w dniu 20.02.2017r. rozpoczęło się szkolenie z zakresu spawania metodą MAG, w którym udział biorą trzy osoby z wolnego naboru.