(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Święto Policji 2016

W dniu 12 sierpnia 2016r. w sali kinowej Żuromińskiego Centrum Kultury w Żurominie odbyły się uroczytości z okazji Święta Policji Komendy Powiatowej Policji w Żurominie. W spotkaniu uczestniczyli Starosta Żuromiński Jerzy Rzymowski, Wicestarosta Żuromiński Ireneusz Rejmus oraz PRzewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego Piotr Budzich. Wśród zaproszonych przez policjantów gości byli m.in. proboszcz żuromińskiej parafii ks. Kazimierz Kowalski, Burmistrz Gminy i Miasta Żuromin Aneta Goliat, Burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń Andrzej Szymański, Wójt Gminy Siemiątkowo Piotr Kostrzewski, Przewodniczący Rady Gminy w Kuczborku-Osadzie Eugeniusz Majewski, Sekretarz Urzędu Gminy w Lubowidzu Monika Kotłowska oraz Dyrektor Urzędu Pracy w Żurominie Pani Joanna Hajdas.

Obchody święta otworzył Komendant Powiatowy Policji w Żurominie Pan Witold Lemański. Następnie wręczone zostały awanse na wyższe stopnie dla policjantów oraz upominki dla wyróżniających się w ostatnim roku policjantów i pracowników policji. Starosta Żuromiński oraz Przewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego wręczyli ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Żurominie upominki dla:

• Zbigniew Pudlak - Aspirant w Referacie Dochodzeniowo-Śledczym Wydziału Kryminalnego  Komendy Powiatowej Policji w Żurominie
  • Krzysztof Krzywiński - Starszy sierżant w Referacie Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żurominie
  • Magdalena Kowalczyk - Starszy technik w Referacie Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żurominie

IMG 9597IMG 9598IMG 9599IMG 9600IMG 9601IMG 9602IMG 9603IMG 9605IMG 9607IMG 9608IMG 9609IMG 9610IMG 9611IMG 9612IMG 9615