(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Pociąg „Słoneczny”

W tegoroczne wakacje po raz dziesiąty na tory wyjechał pociąg „Słoneczny”. Kursuje on codziennie w relacji Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia. Wakacyjne połączenie Mazowsza z Trójmiastem obsługiwane jest wygodnymi, klimatyzowanymi wagonami piętrowymi. Są one przystosowane dla osób niepełnosprawnych i wyposażone w przewijaki dla niemowląt. Z okazji jubileuszu 10-lecia Kolei Mazowieckich bilety na pociąg „Słoneczny” kosztują 10% taniej niż w 2013 r. Można je kupić w kasach biletowych, u kierownika pociągu, za pomocą telefonu komórkowego oraz w biletomatach KM. Przewóz roweru i psa jest nieodpłatny. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie www.mazowieckie.com.pl. Kupując bilet na pociąg „Słoneczny” w jednej z wybranych kas KM lub u kierownika pociągu, podróżny otrzymuje kartę z kuponami rabatowymi upoważniającymi do skorzystania z atrakcyjnych zniżek w trójmiejskich restauracjach, kawiarniach i innych interesujących. Kartę można również wydrukować ze strony internetowej Kolei Mazowieckich.

słoneczny plakatsłoneczny ulotkasłoneczny ulotka 2