(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Relacja z Dnia Dziecka w Starostwie Powiatowym w Żurominie

Tradycyjnie jak co roku, z okazji Dnia Dziecka Starosta Żuromiński oddał swój urząd w ręce młodzieży. Funkcję Starosty sprawowała Adrianna Liszewska - uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. M. Dąbrowskiej w Żurominie, aktywnie działająca na rzecz wolontariatu. Nowa Pani Starosta i jej asystent Pan Janusz Welenc (na co dzień Starosta Żuromiński) złożyli wizytę najmłodszym milusińskim powiatu żuromińskiego – przedszkolakom z Przedszkola w Syberii oraz z Przedszkola w Siemiątkowie, a także dzieciom hospitalizowanym na oddziale dziecięcym SP ZZOZ w Żurominie. Goście obdarowali dzieci  prezentami m.in. w postaci puzzli edukacyjnych przedstawiających  granice powiatu żuromińskiego. Poza tym Pani Starosta spotkała się z Wójtem Gminy Siemiątkowo, uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Żurominie oraz zapoznała się ze strukturą urzędu i zadaniami poszczególnych wydziałów Starostwa Powiatowego w Żurominie.  Wyjątkowo w tym roku Dzień Dziecka obchodzony był w dniu 3 czerwca 2013r. Pani Adrianna Liszewska znakomicie spisała się w roli starosty, wykazując się przy tym profesjonalizmem i dużym wdziękiem osobistym. Pani Adriannie życzymy sukcesów i powodzenia w przyszłości.

Joanna Jucewicz-Morawska
Dyrektor Wydziału Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie

IMG 7059IMG 7060IMG 7062IMG 7064IMG 7068IMG 7072IMG 7076jdzien dziecka 1jdzien dziecka w siemiątkowie 2jdzien dziecka w siemiątkowie 3