Komunikat o wyznaczeniu przez Starostę Żuromińskiego podmiotu do usuwania pojazdów z drogi i ich przechowywania na parkingu strzeżonym

Podmiotem wyznaczonym przez Starostę Żuromińskiego do usuwania pojazdów z drogi i ich przechowywania na parkingu strzeżonym, do dnia 19.09.2015 r., jest firma „ARTRANS” Usługi Transportowe Krzysztof Jażdżewski z siedzibą Stare Piastowo 5a, 09-200 Sierpc. Parking strzeżony mieści się pod ww. adresem i jest czynny w dniach od pn. do pt., w godz. od 8.00 do 16.00. W przypadku pojazdów usuniętych z drogi w soboty, niedziele i święta oraz po godzinach pracy tutejszego Starostwa (tj. po godz. 15.30), opłaty za ich usunięcie będą pobierane przez obsługę parkingu, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu godziny odbioru pojazdu. Telefon kontaktowy: 600 927 166.

Tomasz Ptaszek
Dyrektor Wydziału Komunikacji i Transportu