(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Spotkanie autorskie z Panią Ewą Nowak w bibliotece powiatowej

W ramach Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki w Powiatowo-Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żurominie odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Nowak.

Ewa Nowak - pisarka, publicystka. Autorka felietonów, opowiadań oraz powieści dla dzieci i młodzieży. Jej twórczość podpowiada jak sobie radzić w domu i w szkole, w dobrych i złych chwilach, z przyjaciółmi i rodzicami.

W spotkaniu uczestniczyła młodzież z Gimnazjum Nr 2 w Żurominie i Gimnazjum w Bieżuniu. Młodzi ludzie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w spotkaniu. Słuchali z zaciekawieniem opowiadania Pani Ewy - jak została pisarką i zadawali wiele pytań. Dyskusja była bardzo ożywiona i ciekawa. Cieszymy się gdyż sama bohaterka spotkania była zadowolona z jego przebiegu.

Dziękujemy Pani Ewie Nowak za miłe spotkanie jak również młodzieży za aktywność.

DSC 0012DSC 0013DSC 0020DSC 0037DSC 0060DSC 0061