"AKNATAT W MIEŚCIE"

17 grudnia 2004r. Młodzieżowa Grupa Inicjatyw Twórczych „Tatanka2” w Żuromińskim Centrum Kultury podsumowała swoją blisko trzyletnią działalność. W programie znalazł się pokaz „miejskiego trendy” czyli ostatnio zrealizowany projekt „Kreuj swój świat” sfinansowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży, projekcja filmu z dotychczas zrealizowanymi projektami i działaniami ogólnopolskimi, występ teatru „Przepona” , wieczorek poetycki prezentujący wiersze z wydanego wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Żurominie tomiku poezji „Papilarnie”. Zaprezentowali się również tancerze w stylu powwow.
 Udział w spotkaniu wziął Burmistrz Gminy i Miasta Żuromin oraz Starosta Żuromiński.
Było ponad półtorej godziny wspaniałej zabawy, podziękowania dla wszystkich sponsorów i ludzi dobrej woli, którzy przez cały rok zagrzewali nas do działania i przede wszystkim wspomagali finansowo, za co bardzo dziękujemy i liczymy, że 2005r. będzie nie mniej owocny we współpracy.

Młodzieżowa Grupa Inicjatyw Twórczych „Tatanka2”