Drodzy mieszkańcy Powiatu Żuromińskiego!

Rok 2018 jest 20 rokiem funkcjonowania powiatu Żuromińskiego, w związku z tym rozpoczynamy akcję przyznania 200 medali z okazji 20 - lecia Powiatu Żuromińskiego i 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Każdy pełnoletni mieszkaniec powiatu żuromińskiego chcący otrzymać medal okolicznościowy może złożyć wniosek w okresie 23 maja 31 sierpnia 2018r. do Starostwa Powiatowego w Żurominie. Decyduje data i godzina złożenia wniosku. Szczegóły akcji w załączonym regulaminie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do składania wniosków.

  podpisy

medale

pdfRegulamin wręczania medali934.08 KB

docxWniosek_o_przyznanie_medalu.docx135.26 KB

pdfWniosek_o_przyznanie_medalu.pdf295.58 KB

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu kultury wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu kultury

PCK Zarząd Rejonowy w Żurominie, opiekunowie i członkowie szkolnych Kół PCK!

Opublikowano .

Z okazji zbliżającego się Dnia Młodzieży Polskiego Czerwonego Krzyża Zarząd Rejonowy PCK przesyła serdeczne pozdrowienia i słowa uznania za waszą pracę na rzecz potrzebujących. Dziesiątki młodych ludzi działających w PCK są bez wątpienia jego siłą, wizytówką i nadzieją na kontynuację tradycji wypełniania humanitarnej misji. Kluby „Wiewiórka” skupiające młodych ludzi czy szkolne Koła PCK to znaki rozpoznawcze naszego Stowarzyszenia w kraju jak i za granicą. Wszystkim członkom, wolontariuszom, sympatykom i współpracownikom, młodzieży za Wasze zaangażowanie i inicjatywę składam ogromne podziękowanie. Słowa uznania należą się również tym, którzy pomagają w codziennej działalności – pracownikom, rodzicom i przyjaciołom za wsparcie, cierpliwość i wyrozumiałość.
e-max.it: your social media marketing partner