Nowy samochód dla policji

W dniu 18 października 2004 roku odbyło się uroczyste przekazanie samochodu osobowego marki Opel Astra II dla Komendy Powiatowej Policji w Żurominie. Samochód został zakupiony ze środków samorządowych i prywatnych. Samochód został zakupiony za środki finansowe pochodzące z następujących źródeł:

• Starostwo Powiatowe w Żurominie
  • Urząd Miasta i Gminy w Bieżuniu
  • Urząd Gminy w Kuczborku
  • PZU S.A. Inspektorat w Żurominie
Uroczystość przekazania radiowozu odbyła się na placu manewrowym Komendy Policji w Żurominie. Brali w niej udział kierownicy wymienionych instytucji: Starosta Żuromiński Janusz Welenc, Burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń Ewa Łubińska, Wójt Gminy Kuczbork Tadeusz Burakowski, dyrektor Inspektoratu PZU S.A. w Żurominie Robert Jędrzejczak oraz Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu generał Wiesław Stach i Komendant Powiatowy Policji w Żurominie wraz z funkcjonariuszami.Właściwe wykorzystanie samochodu służbowego, który jest na odpowiednim poziomie technologicznym z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i porządku na terenie powiatu żuromińskiego, jak też podniesie jakość i skuteczność działań policjantów.

P1010002.JPGP1010003.JPGP1010009.JPGP1010012.JPG

P1010015.JPGP1010023.JPG