20 LAT POWIATU pozioma

profilaktyka

Na szczepienie można się zapisać w rejestracji szpitala.

Apel Powiatu Żuromińskiego

apel1apel2apel3

AKTUALNOŚCI

Wyniki Powiatowego Konkursu Ekologicznego przeznaczonego dla uczniów szkół z terenu powiatu żuromińskiego

Opublikowano .

W dniach 7 czerwca br odbył się Finał Powiatowego Konkursu Ekologicznego przeznaczonego dla uczniów szkół z terenu powiatu żuromińskiego. Komisja konkursowa przeprowadziła ocenę testów pisemnych uczestników indywidualnych oraz sprawozdań szkół z wykonanych prac praktycznych. Komisja ustaliła następujące wyniki Konkursu:

WYNIKI FINAŁU – część teoretyczna
SZKOŁY PODSTAWOWE
   I miejsce – Mikołaj Jędrzejewski - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żurominie                                                                                                                        
   II miejsce – Dorota Piekarska – Szkoła Podstawowa w Lubowidzu
   III miejsce – Kamil Kobyliński – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bieżuniu                                                                                                                          
 
GIMNAZJA 
   I miejsce – Dominika Kopkiewicz – Gimnazjum Nr 3 w Syberii
   II miejsce – Aleksandra Kulwicka - Gimnazjum Nr 2 w Żurominie
   III miejsce – Paulina Barańska – Gimnazjum Nr 2 w Żurominie
 
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 
   I miejsce – Anna Pomianowska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
   II miejsce – Wiktoria Fijałkowska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
   III miejsce – Aleksandra Madej – Liceum Ogólnokształcące w Bieżuniu
Zgodnie z Regulaminem Konkursu uczniowie Zespołu Szkól Specjalnych wyłonieni w etapie szkolnym zostali bezpośrednio finalistami powiatowymi:
w kategorii Szkoły Podstawowej Specjalnej
Paulina Karpińska– kl. IV
w kategorii szkoły ponadgimnazjalnej – Szkoła Przysposobiająca do Pracy
Krzysztof Sobotka – kl. II
Mateusz Skubiszewski – kl. I
WYNIKI FINAŁU – część praktyczna
 
SZKOŁY PODSTAWOWE 
                       I miejsce – Szkoła Podstawowa w Siemiątkowie
                        II miejsce – Szkoła Podstawowa w Łaszewie
                     III miejsce – Szkoła Podstawowa w Lubowidzu
 
GIMNAZJA
                       I miejsce – Gimnazjum Nr 3 w Syberii
                      II miejsce – Gimnazjum Nr 2 w Żurominie
 
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 
                     I miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Bieżuniu
                  II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
                  III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie

Zespół Szkół Specjalnych w Żurominie otrzymał wyróżnienie zespołowe.
Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 14 czerwca 2019 r.

IMG 3999IMG 4006IMG 4008

e-max.it: your social media marketing partner