20 LAT POWIATU pozioma

Starostwo Powiatowe w Żurominie w dniu 19.04.2019r. (piątek) czynne będzie do godziny 13:00. Wydział Komunikacji (ul. Olszewska 9/11) również pracuje do godziny 13:00.

Business Infographic

5-lecie Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku

3 kwietnia 2019 r. w Żurominie odbyła się uroczystość z okazji 5-lecia działalności Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie rozpoczęło się od występu artystycznego.
Prezes stowarzyszenia Pani Halina Mrozek przedstawiła zarys działalności oraz podejmowane inicjatywy w okresie 5-lecia.
Wśród zaproszonych gości był Starosta Żuromiński – Jerzy Rzymowski, który podziękował za 5 lat aktywnej działalności UTW i życzył kolejnych wspaniałych spotkań, energii i sił do dalszej aktywności. Starosta podziękował w szczególności Pani Halinie Mrozek i przekazał paterę z gratulacjami i życzeniami dla UTW.
Zdjęcia wykonane przez Kurier Żuromiński.

UTWUTW1UTW2UTW3