20 LAT POWIATU pozioma

AKTUALNOŚCI

Dzień otwarty w ZSP im. Batalionów Chłopskich w Zielonej

Opublikowano .

W dniu 20 marca 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej odbył się Dzień Otwarty. Na zaproszenie dyrekcji do szkoły przybyło ponad 400 uczniów klas trzecich gimnazjalnych oraz klas ósmych szkół podstawowych z okolicznych placówek oświatowych wraz z opiekunami.

Licznie przybyłą młodzież oraz zaproszonych gości przywitał Pan Dyrektor Czarek Ossowski. Krótkie przemówienie wygłosił Pan Starosta Jerzy Rzymowski, życząc mądrych decyzji i trafnych wyborów. Pan Starosta poinformował również o decyzji Zarządu Powiatu, który przeznaczył środki pieniężne na zakup niezbędnych pomocy dydaktycznych do szkoły w wysokości 30 000 złotych.

Podczas Dni Otwartych uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny 2019/2020. Nabór będzie prowadzony do następujących klas: Technikum Ekonomiczne, Technikum Logistyczne, Technikum Rolnicze, Technikum Weterynarii, Technikum Agrobiznesu. Planowana jest również rekrutacja do Branżowej Szkoły I stopnia (specjalizacja rolnik) dla absolwentów klas ósmych.

Na sali gimnastycznej po części oficjalnej, uczniowie ZSP zaprezentowali krótki program rozrywkowy, następnie uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów mogli zapoznać się szczegółowo z ofertą edukacyjną oraz wziąć udział w warsztatach tematycznych. Ponadto dla uczniów przygotowano wystawę zwierząt oraz wystawę ciągników i maszyn rolniczych.

Galeria zdjęć w załączonym linku:
https://www.facebook.com/zspzielona/photos/pcb.1743168859162403/1743165125829443/?type=3&theater

e-max.it: your social media marketing partner