Gala wręczenia nagród w plebiscycie na „Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Żuromińskiego 2018” oraz Bal Sportowca

W sobotę 16 lutego 2019 roku odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie na „Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Żuromińskiego-2018” oraz Bal Sportowca. Podczas gali zostali nagrodzeni sportowcy z największą liczbą głosów zebranych podczas głosowania. Ponadto uhonorowana została także Wkra Żuromin za awans do IV Ligi w sezonie 2017/2018. W trakcie balu odbyła się charytatywna licytacja, z której dochód został przekazany dla podopiecznych fundacji „Przyszłość dla dzieci” oraz „Przedszkola Piłkarskiego Wkry Żuromin”.
Oto najlepsi z nich:
  1. M-ce Daniel Leśniewski - zawodnik Wkry Bieżuń,
  2. M-ce Alicja Kalinowska - fighterka MMA,
  3. M-ce Dominika Kiszelewska- siatkarka UKS Victoria Lubowidz,
  4. M-ce Oliwier Grajko – zawodnik Wkry Żuromin,
  5. M-ce Izabela Szablewska - siatkarka UKS Victoria Lubowidz,
  6. M-ce Zofia Jackiewicz - siatkarka UKS Victoria Lubowidz,
  7. M-ce Wiktor Wujcik – zawodnik Wkry Żuromin.
Wszystkim sportowcom gratulujemy.
IMG 0070IMG 0074IMG 0080IMG 0089IMG 0093IMG 0101IMG 0105IMG 0118
Więcej zdjęć w galerii Kuriera Żuromińskiego pod adresem: http://kurierzurominski.pl/567553,NAGRODZILISMY-NAJPOPULARNIEJSZYCH-SPORTOWCOW.html