Wigilia w PŚDS

13 grudnia w Caritas Diecezji Płockiej w siedzibie Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Żurominie zorganizowana została uroczysta wigilia, w której wzięli udział uczestnicy i pracownicy Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Żurominie oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej.
Podczas uroczystości podopieczni PŚDS zaprezentowali jasełka pt. „W łączności z Betlejem”. Uczestnicy przełamali się opłatkiem i wspólnie śpiewali kolędy. Spotkanie uświetnili: przedstawiciel Starosty Żuromińskiego – Dyrektor Wydziału Zdrowia i Edukacji Pani Joanna Jucewicz – Morawska, Dziekan Dekanatu Żuromińskiego Ks. Kan. Kazimierz Kowalski oraz Dyrektor Caritas Diecezji Płockiej Ks. Szczepan Bugaj.

Galerai w załączonym poniżej linku: