(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Przebudowa drogi powiatowej Osówka – Lubowidz

Zakończone zostały prace w terenie, przewidziane dla realizacji I Etapu inwestycji drogowej pn. Przebudowa drogi powiatowej Osówka – Lubowidz”, realizowane z udziałem dofinansowania Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Dróg Lokalnych o istotnym znaczeniu dla rozwoju społeczno-gospodarczego regionu”.
Wykonawcą robót jest Firma ,,Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe WAPNOPOL Adam Nowakowski, 06-450 Glinojeck, ul. Nadrzeczna 12, która realizuje całe zadanie za cenę brutto w zaktualizowanej, łącznej wysokości 4 531 324,53 zł, w tym na prace przewidziane w roku 2018 – 2 263 582,31 zł.
W roku 2018 przewidziany był do realizacji odcinek o długości ok. 1,7 km w m. Lubowidz – kanalizacja deszczowa, chodnik i nawierzchnia asfaltowa, natomiast w roku 2019 odcinek o długości ok. 2,4 km – nawierzchnia asfaltowa, pobocza, zjazdy.
Zakresem rzeczowym całe zadanie obejmuje przebudowę drogi powiatowej na łącznym odcinku liczącym ok. 4,1 km – od końca m. Osówka do m. Lubowidz.

Przebudowa drogi Osowka Lubowidz 2018 1Przebudowa drogi Osowka Lubowidz 2018 2