Aktualności dotyczące organizacji pozarządowych

Szkolenia i tutoring dla liderów społecznych - zapraszamy do Programu Liderzy PAFW

Opublikowano .

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż trwa rekrutacja do Programu LIDERZY Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program rozwija liderskie umiejętności, wzmacnia i kreuje liderów społecznych. Zapraszamy wszystkich, którzy działają na rzecz swoich środowisk, dostrzegają w nich potrzeby zmian i angażują innych, chcą się rozwijać jako liderzy i wzmacniać swoją pozycję, by skuteczniej zmieniać rzeczywistość.

Jednocześnie zwracamy się do Państwa, jako osób współpracujących z NGO na terenie woj. mazowieckiego z prośbą o rozesłanie tej informacji do organizacji pozarządowych w Państwa regionach, współpracowników, Liderów społecznych, umieszczenie informacji na stronach www.

Program Liderzy PAFW trwa 12 miesięcy i jest dostosowany do zróżnicowanych potrzeb każdego uczestnika, niezależnie od obszaru jego działania. W ramach programu uczestnicy otrzymują wszechstronne i długofalowe wsparcie w rozwoju liderskim: pracują z tutorem – osobą wspierającą indywidualny rozwój, biorą udział w cyklu czterech szkoleń i warsztatów, uczestniczą w wizytach studyjnych w wybranych organizacjach. Po jego zakończeniu, jako absolwenci, pozostają z nami w ramach programu „Alumni”, w którym aktywnie tworzą sieć liderów i korzystają z naszego wsparcia.

Program jest nieodpłatny  a jego wartość to powyżej 10 000 na osobę.  Uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu na szkolenia. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 marca 2012. Więcej informacji znajduje się na stronie http://liderzy.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu o programie.

Pozdrawiam serdecznie,

Paulina Tymoszczuk

Program Liderzy PAFW

Stowarzyszenie Szkoła Liderów

e-max.it: your social media marketing partner