AKTUALNOŚCI

Matury 2021

Opublikowano .

herb

Drodzy maturzyści!

W tym szczególnym dla Was dniu kończącym okres nauki w szkole ponadgimnazjalnej życzę Wam pomyślności, sukcesów, nieustającej wiary we własne siły.
Przed Wami jeden z najważniejszych egzaminów w życiu, który nie bez powodu nazywamy egzaminem dojrzałości. Egzamin maturalny to nie tylko przepustka do kolejnego etapu edukacji, ale także symboliczne wejście w dorosłe, samodzielne życie.
Ostatni etap Waszego kształcenia przypadł na trudny okres funkcjonowania w warunkach związanych pandemią COVID-19 oraz zdalnym nauczaniem. Wierzę, że pokonaliście wszystkie przeciwności i będziecie silniejsi i bogatsi o nowe doświadczenia.
Życzę Wam jak najlepszych wyników na egzaminach, a także spokoju, wytrwałości i koncentracji. Wykorzystajcie w pełni swoją wiedzę, wierzcie we własne możliwości.
Niech uzyskane wyniki egzaminu maturalnego pozwolą Wam z optymizmem patrzeć w przyszłość i otworzą drogę do wymarzonych studiów oraz utorują dalszą drogę do kariery. Dokonując przyszłych wyborów nie bójcie się zmierzać ku urzeczywistnieniu swoich nawet najbardziej ambitnych planów. Spełniajcie swoje marzenia, rozwijajcie pasje i uzdolnienia, patrzcie na świat z optymizmem i z radością wkraczajcie w kolejny etap życia.
Jestem przekonany, że wiedza i kompetencje, jakie zdobyliście podczas całego cyklu edukacji pozwolą Wam podejmować mądre i dojrzałe decyzje dotyczące dalszego rozwoju oraz realizować własne marzenia.
 

Z poważaniem

Starosta Żuromiński
Jerzy Rzymowski
e-max.it: your social media marketing partner