XX Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 28 września odbyła się XX Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie wniosków do porządku obrad.
  3. Interpelacje radnych.
  4. Przyjęcie Protokołu Nr XIX/2016  z obrad Sesji.
  5. Podjęcie zmieniającej uchwały w sprawie wyrażenia zgody na realizację projektu w ramach Działanie 9.1 Aktywizacja społeczno – zawodowa osób wykluczonych i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2016.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia formy i wysokości zabezpieczenia prawidłowej realizacji umowy o finansowaniu operacji: Scalenie
    i zagospodarowanie poscaleniowe gruntów wsi Strzeszewo, gmina Bieżuń, powiat żuromiński, w ramach poddziałania ”Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego.
  10. Informacja Przewodniczącego Zarządu z bieżącej działalności.
  11. Odpowiedzi na interpelacje radnych.
  12. Wolne wnioski i zapytania.

IMG 9916IMG 9917IMG 9918IMG 9920