Aktualności

Spotkanie noworoczne z wójtami i burmistrzami w Starostwie Powiatowym w Żurominie

W dniu 28 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się spotkanie przedstawicieli władz Powiatu Żuromińskiego oraz przedstawicieli władz gmin z terenu powiatu. Podczas spotkania Starosta Żuromiński Jerzy Rzymowski oraz Wicestarosta Żuromiński Ireneusz Rejmus przekazali zebranym gościom informacje nt. zrealizowanych przez Powiat Żuromiński w roku 2014 inwestycji i remontów oraz planowanych do realizacji zadań na rok 2015. W spotkaniu z ramienia gmin powiatu uczestniczyli burmistrzowie i wójtowie wraz z przewodniczacymi rad gmin, natomiast Powiat Żuromiński reprezentowali: Przewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego Piotr Budzich, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego Marek Antoni Tański, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego Janusz Welenc oraz członkowie Zarządu Powiatu Żuromińskiego: Jerzy Rzymowski, Irneusz Rejmus, Bernard Jabłoński oraz Mirosław Różański.

P4099168P4099171P4099172