Powołano POWIATOWĄ RADĘ RYNKU PRACY W ŻUROMINIE

Zarządzeniem Nr 2/2015 z dnia 07.01.2015 roku Starosta Żuromiński powołał Powiatową Radę Rynku Pracy w Żurominie. Rada jest organem opiniodawco-doradczym w sprawach polityki rynku pracy. W dniu 12 stycznia br Rada odbyła swoje pierwsze posiedzenie. Na posiedzeniu Rada dokonała  wyboru  przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącego. Funkcję Przewodniczącego Rady objął p.Adam Witkowski, zaś Wiceprzewodniczącym wybrano p.Ireneusza Rejmusa. Skład Powiatowej Rady Rynku Pracy przedstawia się następująco:

1. Pan Kazimierz Zieliński – przedstawiciel Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia, Cech Rzemiosł Różnych w Żurominie.
  2. Pani Marzena Więckowska – przedstawiciel Ogólnopolskiego Porozumienia Związków  Zawodowych Województwa Mazowieckiego.
  3. Pan Adam Witkowski-   przedstawiciel  Mazowieckiej Izby Rolniczej Rady Powiatu Żuromińskiego.
  4. Pan Kazimierz Gołębiewski - przedstawiciel Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Ciechanowie.
  5. Pan Piotr Wlizło – przedstawiciel Stowarzyszenia WAGON  INICJATYW w Żurominie.
  6. Pan Marian Kamecki – przedstawiciel Stowarzyszenia Na pograniczu w Lubowidzu.
  7. Pan Ireneusz Narewski - przedstawiciel Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego „Solidarność” Region Mazowsze ,Oddział w Mławie.
  8. Pan Ireneusz Rejmus - przedstawiciel samorządu terytorialnego, Wicestarosta Żuromiński.
  9. Pan Andrzej Szymański - przedstawiciel samorządu terytorialnego, Burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń.
  10. Pan Krzysztof Ziółkowski  - przedstawiciel samorządu terytorialnego, Wójt Gminy Lubowidz.